Sızdırmazlık Ürünleri

Sızdırmazlık Ürünleri

Sızdırmazlık ürünleri farklı isimlerle anılmaktadır. Bu ürünler hareketli ya da hareketsiz makine parçaları arasında herhangi bir maddenin sızmasını önlemek için kullanılmaktadır. Sızdırmazlık ürünleri, makine parçaları arasında önemli bir yere sahiptir. Makine parçalarının hasar görmemesi, yapısını koruyarak kullanılmaya uzun yıllar devam etmesi için kaliteli ürünler kullanılmalıdır. Sızdırmazlık ürünleri ne kadar kaliteli olursa makine parçalarının kullanım ömrü o kadar uzun olur.

Sızdırmazlık malzemeleri farklı isimlerle bilinmektedir. O-ring, bu isimlerden biridir. Mekanik bir sızdırmazlık ürünü olan o-ring, kesiminden dolayı bu ismi alır. Ürünün şekli yuvarlaktır. Ara yüzde conta oluşturmak için geliştirilen ürün alınan ölçüler doğrultusunda kullanıma hazır hale getirilir. Ölçü alımında kullanılan gereçler:

  • Kumpas
  • Mikrometre
  • Mihengir
  • Video ölçüm cihazı

Yağ Keçeleri Nedir?

Yağ keçeleri aynı zamanda döner mil keçesi olarak da bilinmektedir. Döner mil keçesi, makine içindeki yağın o ortamda kalmasını ve dışarıya çıkmamasını sağlamak için kullanılmaktadır. Dönme hareketliyle ve bazı özel durumlarda dairesel hareketlerle çalışmaktadır.

Sızdırmazlık ürünü olarak kullanılan keçe, sahip olduğu özellikler nedeniyle farklı isimlerle adlandırılır. Keçenin kullanım yeri, kullanım şartları ve ölçüleri doğrultusunda fiziksel ve kimyasal özellikleri farklılık göstermektedir. Keçelerin sınıflara ayrılmasında etkili olan özellikler:

  • Anma ölçüsü
  • Keçe tipi
  • Malzeme çeşidi

Sızdırmazlık Ürünleri Isıya Dayanıklı Viton Keçeler

Sızdırmazlık ürünleri olarak bilinen ısıya dayanıklı viton keçeler, makine içerisinde akışkan sızdırmazlığı sağladığı gibi ısıya dayanıklıdır. Bazı durumlarda makine içerisinde ısı artışı görülür. Eğer ürün kalitesi düşükse ısı artışı nedeniyle sızdırma oluşur. Akışkan sızdığı durumlarda makinenin verimli çalışmasına engel olur.

Sızdırmazlık ürünleri arasında yer alan bir diğer ürün ise toz keçeleri oluyor. Keçe tipi ve ölçüsü nedeniyle bu ismi alan ürün geniş kullanım alanına sahip… Makinelerin içinde kullanılan ürünler yüksek kaliteye sahip. Rulser Rulman ailesi olarak 10 yılı aşkın tecrübemiz doğrultusunda hizmet veriyoruz. Aldığımız ölçülerle kaliteli, kullanışlı ve uzun ömürlü ürünleri geliştiriyor, kullanıma sunuyoruz. Makine içerisinde yağın sızmasını önlemek, makinenin verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamak için tecrübe sahibi ekibimizle profesyonel çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sizler de doğru sızdırmazlık ürünlerinden faydalanmak, maddi ve manevi hasara uğramamak, zamanı verimli kullanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sızdırmazlık Ürün Fiyatları

Sızdırmazlık ürün fiyatları, Güncel rulman fiyat listesi,  kataloğu ve sızdırmazlık ürünleri seçimi 0533 629 73 35 numaralı telefondan bizlere ulaşın. Ayrıca toplu alımlarınızda ve özel siparişlerinizde indirimli fiyat avantajından faydalanmak için iletişime geçebilirsiniz.

Neden bizi tercih etmelisiniz ?

Rulser rulman olarak satışını yaptığımız rulmanlar dan sonra en çok satılan ürünlerimiz Sızdırmazlık ürünleri dir. Firmamız sektörde 10 yıllık deneyimi ile fark yaratmaya, 1000 lerce iş yaptığı kişi ve kurum ile %100 memnuniyet ilkesi ile çalışmaya devam ediyor.

Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti, en uygun fiyata sunmaya çalışıyoruz.
Sızdırmazlık Ürünleri hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için bizlere 0533 629 73 35 numaralı hattımızı arayarak veya info@rulserrulman.com eposta adresimize mail atarak ulaşabilirsiniz.