Zincirler

Zincirler

Sanayide, üretim hatlarında kullanılan parçaların çoğu önemli ve değerlidir. Sahip oldukları fonksiyonlar ile bir araya gelerek insan hayatı için birbirinden değerli ürünlerin meydana gelmesini sağlamaktadırlar. Bu parçalardan biri olan paslanmaz zincirler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Rulser Rulman olarak rulmanlar dışında sizlere bu alanda da kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz ilk günden itibaren amacımız profesyonel bir çalışmayı hayata geçirebilmektir. Bunun içinde gece gündüz demenden çalışmaktayız. Zincirler çok farklı alanlarda farklı amaçlar ile kullanılmaktadır. Bazı zincirlerde standart boyut ve özellikler olurken bazı zincirlerde ise de özel boyutlarda olmaktadır. Bu noktada en önemli kriterler üretimin özelliği, ürün niteliği ve boyutu olmaktadır.

Alanında uzman kadromuz ile hem standart zincirler hem de özel boyutlarda zincirler üretmekteyiz. Söz konusu sektör ya da sanayinin kolu ne olursa olsun zaman ve sistemler hayati derecede önemlidir. Bu parametrelerin yerinin tartışılmaz olduğunu da çok iyi biliyoruz.  Siz değeri müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve sorunsuz bir şekilde hedeflerine ulaşabilmek için çözüm ortağınız olmak için firmamızı kurduk.

Pim Delikli Zincir Üretimi Hizmeti

Zincir söz konusu olduğunda çok fazla seçenek ile karşılaşılmaktadır. Ancak bu seçeneklerden biri olan pim delikli zincirler konvenyör bant sistemleri ile taşıyıcı sistemlerde kullanılan özel bir zincir çeşididir. Karşılıklı olacak şekilde deliklerden geçirilen çelik iki zincirin arasına yerleştirilen taşıyıcı parça üzerinden ürünlerin transferi sağlanmaktadır. Bu zincirler;

  • Yıkama banyoları
  • Rulolu bant sistemleri
  • Ayıklama bantları
  • Talaş konvenyör sistemi
  • Kovalı bant sistemlerinde

kullanılmaktadır. Rulser Rulman olarak farklı pim delikleri büyüklüklerine uygun olarak ürettiğimiz zincirlerimiz ile farklı farklı sektörlere çözüm önerileri sunmaktayız.

Zincir Fiyatları

Zincir Fiyatları, Güncel zincir fiyat listesi,  kataloğu ve zincir seçimi için 0533 629 73 35 numaralı telefondan bizlere ulaşın. Ayrıca toplu alımlarınızda ve özel siparişlerinizde indirimli fiyat avantajından faydalanmak için iletişime geçebilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Geniş ürün yelpazemiz ile bu alanda sizleri buluşturduğumuz hizmetlerimiz konusunda çok iddialıyız. Uluslararası kalite standartlarında bir hizmet sunabilmek içinde gelişen teknolojiyi de çok yakından takip etmekteyiz. Sorunsuz bir hizmet ile tanışmak istiyorsanız firmamız sizin için doğru tercihtir.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için bizlere 0533 629 73 35 numaralı hattımızı arayabilir veya info@rulserrulman.com eposta adresimize mail atarak bizlere ulaşabilirsiniz.