Skf rulman

 

SKF Rulman

SKF Rulman İsveç’in Göteborg şehrinde 1907 yılında kurulmuş olan, İsveçli bir rulman ve conta üretim şirketidir. Şirket, rulman, conta, yağlama ve yağlama sistemleri, bakım ürünleri, mekatronik üretir ve tedarik eder.

SKF Rulmanları, dünyanın en büyük rulman üreten firmalarından birisidir, Firma 108 üretim fabrikasında 44.000 kişiyi istihdam etmektedir. 130 ülkeyi kapsayan 17.000 distribütör lokasyonu ile sektördeki en büyük endüstriyel rulman distribütör ağına sahiptir.

SKF Rulman, İsveç’teki en büyük sanayi şirketlerinden biridir ve dünyanın en büyük halka açık şirketleri arasındadır.

 

Skf Rulman Çeşitleri

  • Makaralı rulmanlar
  • Monte edilen rulmanlar ve yataklar
  • Süper hassasiyetli rulmanlar
  • Cer dişli rulmanlar
  • Kaymalı rulmanlar
  • Manyetik rulmanlar ve sistemler

 

Rulman Fiyatları

SKF Rulman Fiyatları, Güncel rulman fiyat listesi,  kataloğu ve skf rulman seçimi 0533 629 73 35 numaralı telefondan bizlere ulaşın. Ayrıca toplu alımlarınızda ve özel siparişlerinizde indirimli fiyat avantajından faydalanmak için iletişime geçebilirsiniz.

 

Neden bizi tercih etmelisiniz ?

Rulser rulman olarak satışını yaptığımız rulman markalarımızdan biri de SKF Rulman dır. Firmamız sektörde 10 yıllık deneyimi ile fark yaratmaya, 1000 lerce iş yaptığı kişi ve kurum ile %100 memnuniyet ilkesi ile çalışmaya devam ediyor.

Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti, en uygun fiyata sunmaya çalışıyoruz.
SKF Rulmanları hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için bizlere 0533 629 73 35 numaralı hattımızı arayarak veya info@rulserrulman.com eposta adresimize mail atarak ulaşabilirsiniz.

Etiketler: , ,