Zincir Dişliler

Zincir Dişliler

Zincir dişliler Üretim hatları başta olmak üzere sanayide ve pek çok alanda zincir dişliler kullanılmaktadır. Mekanik olarak sistem incelendiği zaman aynı düzlem üzerinde eksenler arasında bulunan uzun mesafelerde dönme hareketinin aktarılmasını sağlayan bir çeşit dişlidir. Zincir dişlilerin sıklıkla tercih edilmesinin sunduğu avantajlar ise;

  • Sorunsuz bir şekilde güç aktarımının olması
  • Yüksek tork elde edilebilmesi
  • Açık hava koşullarında kolaylıkla çalışılması
  • Yağlama ihtiyacı olarak diğer dişli türlerine göre daha uygun olması

başlıca sayılabilir. Rulser Rulman olarak sizleri kaliteli bir hizmet ile buluşturmaktayız. Sağlam, kullanım açısından uygun olan malzemeler üst düzey bir mühendislik hizmeti ile de gerçeğe dönüştürmekteyiz. Böylelikle sizlerde tesislerinizde, fabrikalarınızda ya da diğer alanlarda hedeflerinize planlarınız doğrultusunda ulaşmış olmaktasınız.

Standart zincir dişliler, ürün seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Bazı alanlarda parçalar standart boyutlarda üretilmektedir. Dolayısıyla da zincir dişlilerinde boyut olarak uyumlu olabilmesi içinde bu ölçülerde olması gerekmektedir. Amerikan ya da Alman standartlarından hangisine uygun olduğu fark etmeksizin yüksek kaliteli zincir dişliler için doğru adrestesiniz.

Özel Üretim Zincir Dişliler

Zincir dişlilerde standart olan üretimler dışında da özel imalat zincir dişlilerde ürün seçenekleri içerisinde yer almaktadır. Her sektörün kullandığı sistemleri, ekipmanları ve yöntemleri farklıdır. Bu nedenden dolayı da kullanılan zincirlerinde özel boyutlara sahip olması gerekebilmektedir. Tam da bu noktada firmamız olarak sizlerin sorunlarını çözecek özel imalat zincir dişliler üretmekteyiz. Alanında uzman ekibimiz alanın ölçülerine uygun olarak tasarlamakta, ilgili hesaplamaları yaptıktan sonra en uygun malzeme seçilerek imalata başlamaktadırlar.

Sektöre Yön Veren Hizmet

Sahip olduğumuz sistem, altyapı ve tecrübe ile de sizlere uluslararası kalite standartlarında bir hizmet vermekteyiz. Tasarladığımız ilk zincir dişli başta olmak üzere çok titiz ve dikkatli bir şekilde çalışmaktayız. Sektörde paslanmaz zincir dişliler dendiği zaman ilk akla gelen firmaların başında yer almaktayız. Prensiplerimiz, vizyonumuz ve hizmetimiz ile de sektöre yön vermekteyiz.

Bizim amacımız sadece ihtiyacınıza uygun zincir dişlileri üretmek değildir. Aynı zamanda da çözüm ortağınız olabilmektir. Daha ayrıntılı bilgi almak için bizim ile iletişime geçerek tüm sorularınızın yanıtlarını bulabilirsiniz.

Ürün Fiyatları

Zincir dişli fiyatları, Güncel zincir dişli fiyat listesi,  kataloğu ve zincir dişli seçimi için 0533 629 73 35 numaralı telefondan bizlere ulaşın. Ayrıca toplu alımlarınızda ve özel siparişlerinizde indirimli fiyat avantajından faydalanmak için iletişime geçebilirsiniz.

Neden bizi tercih etmelisiniz ?

Rulser Rulman sektörde 10 yıllık deneyimi ile fark yaratmaya, 1000 lerce iş yaptığı kişi ve kurum ile %100 memnuniyet ilkesi ile çalışmaya devam ediyor. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti, en uygun fiyata sunmaya çalışıyoruz.

En modern teknolojiler ile donattığımız merkezimizde her türlü zincir dişli ihtiyacına çözüm üretiyor, kaliteli, güvenilir, uygun fiyatlı hizmetlerimizi hızlı teslimatla taçlandırıyoruz.